Worcester napisał(a):

Wiesz w czym tkwi problem? Zamiast zakazywać handlu, niech zmniejszą podatki, aby stworzyć nowe miejsca pracy. Wtedy panie z kas w hipermarketach będą miały wybór. Pracuję w niedzielę albo idę pracować gdzieś indziej. Teraz tego wyboru nie mają. Ale to nie powód, aby zakazywać handlu w niedzielę.
W takim razie zamknijmy:
- sklepy
- galerie
- giełdy
- restauracje
- hotele
- kina
- siłownie, pływalnie itp.
Zamnkijmy wszystko, nie będzie niczego.
|
Baa, zamknijmy też szpitale,komisariaty, niech nie jeździ komunikacja miejska, pociągi, taxi itd. Rzeczywiście niech nie będzie niczego i będzie cacy, nie ? Przecież przedstawiciele ww. zawodów też niejednokrotnie pracują w niedziele, czemu im nie dać wolnego ?Jak wszyscy to wszyscy na równo, jak w prawdziwym socjaliźmie.