Jak ktoś porównuje osiągnięcia w polskiej i rosyjskiej lidze to proponuje zaglądnąć najpierw do rankingu.
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9057
Co do Spartaka...
Z taka grą w Europie nie ma czego szukać.
Onio traktują Legie jak my Levadie. Symbol kompromitacji.