Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#681
Stary 05.06.2013, 19:57
Jak ktoś porównuje osiągnięcia w polskiej i rosyjskiej lidze to proponuje zaglądnąć najpierw do rankingu.

http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9057

Co do Spartaka...



Z taka grą w Europie nie ma czego szukać.

Onio traktują Legie jak my Levadie. Symbol kompromitacji.
Odpowiedz cytując