bebeto napisał(a):

|
Zastanawia mnie w jakim celu udzielasz się tak aktywnie na tym forum drużyny z "buraczanej" ligi ?
|
Ponieważ mieszkam (jeszcze) w Polsce i kibicuję Wiśle (i to się pewnie nie zmieni).
Co nie znaczy że będę udawał, że to co u nas ma miejsce jest poważnym futbolem.
Nie podobają Ci się pewne
fakty? Jest taka opcja jak "ignoruj" - i już nie musisz ani czytać, ani się stresować.