Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.06.2013, 19:01
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie w jakim celu udzielasz się tak aktywnie na tym forum drużyny z "buraczanej" ligi ?
Ponieważ mieszkam (jeszcze) w Polsce i kibicuję Wiśle (i to się pewnie nie zmieni).
Co nie znaczy że będę udawał, że to co u nas ma miejsce jest poważnym futbolem.

Nie podobają Ci się pewne fakty? Jest taka opcja jak "ignoruj" - i już nie musisz ani czytać, ani się stresować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując