kuba16 napisał(a):

|
Mateusz Mak, Kosznik, Waclawczyk, Basta, Quintana, Przybecki, Pazio, Broź, te nazwiska wydaja sie ciekawe, Ciekaw jestem czy jestesmy w stanie ich namowic na gre i czy finanse pozwola, wiekszosc bedzie do wyciagniecia za grosze.
|
Quintana przedłużył kontrakt z Jagiellonią. Poza tym dorzuciłbym do tej listy Costę Nhamoinesu (kończy mu się umowa z Zagłębiem).