Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22887
Stary 05.06.2013, 15:15
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Drozd, wytłumacz mi prosze co ma sprawa koncertu madonny z kosciolem? Bo ja twojej logiki nie rozumiem.

czym sie przejawia? dlaczego kościół zabrania mieć dziecko z invitro? Skoro nie chodzę do kościoła, nie uczestniczę w mszy, nie jestem osobą wierzącą to dlaczego mam ograniczenia przez ten kościół? Nie jestem jego członkiem, mam wolny wybór, więc niech nie wtrąca się w nie swoje sprawy. Rozumiesz?
Jak to? Przecież sam piszesz że "puki dają swoje" to się nie czepiasz. Więc pytam dlaczego nie czepiałeś się Muchy i Tuska skoro wydali bezcelowo 5 000 000 nie swojej kasy. Kwota na tobie wrażenia nie robi?

A dlaczego kościół zabrania strzelania do ludzi na ulicy? Nie jesteś wierzący, nie chodzisz do kościoła, masz wolny wybór. Idź zastrzel sobie kogoś, co ci się będzie kościół wtrącał.
Hej Nasz TS !!