Szpen napisał(a):

Drozd, wytłumacz mi prosze co ma sprawa koncertu madonny z kosciolem? Bo ja twojej logiki nie rozumiem.
czym sie przejawia? dlaczego kościół zabrania mieć dziecko z invitro? Skoro nie chodzę do kościoła, nie uczestniczę w mszy, nie jestem osobą wierzącą to dlaczego mam ograniczenia przez ten kościół? Nie jestem jego członkiem, mam wolny wybór, więc niech nie wtrąca się w nie swoje sprawy. Rozumiesz?
|
Jak to? Przecież sam piszesz że "puki dają swoje" to się nie czepiasz. Więc pytam dlaczego nie czepiałeś się Muchy i Tuska skoro wydali bezcelowo 5 000 000 nie swojej kasy. Kwota na tobie wrażenia nie robi?
A dlaczego kościół zabrania strzelania do ludzi na ulicy? Nie jesteś wierzący, nie chodzisz do kościoła, masz wolny wybór. Idź zastrzel sobie kogoś, co ci się będzie kościół wtrącał.