A ja nie zgodzę się z Tobą

Okropnie wygląda Biała Gwiazda jako okrągła naszywka. Ładnie wygląda tylko i wyłącznie jeśli jest wyszyta bezpośrednio na koszulce. Najładniejsze były - wiadomo - retro od Umbro (ostatnio widziałem jedną na Alledrogo jakby ktoś miał chrapkę na taką). Umbro ogólnie nie były takie złe. Reprezentacja Szwecja ma nawet fajne nowe stroje, tzn bardzo ciekawą mają fakturę i są dość proste.
A przede wszystkim trzeba się cieszyć że ktoś w klubie nie wpadł na pomysł aby podpisać kontrakt z Pumą

Ci to dopiero robą paskudztwa (może wyjazdówka Borussi jest znośna).
Kiedyś tyle tu było projektów. Nie ma już na forum rzadnego majstra który zrobiłby w photoshopie kilka projektów z BG itd na tych modelach które są prawdopodobne?
