Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3387
Stary 05.06.2013, 14:57
A ja nie zgodzę się z Tobą Okropnie wygląda Biała Gwiazda jako okrągła naszywka. Ładnie wygląda tylko i wyłącznie jeśli jest wyszyta bezpośrednio na koszulce. Najładniejsze były - wiadomo - retro od Umbro (ostatnio widziałem jedną na Alledrogo jakby ktoś miał chrapkę na taką). Umbro ogólnie nie były takie złe. Reprezentacja Szwecja ma nawet fajne nowe stroje, tzn bardzo ciekawą mają fakturę i są dość proste.



A przede wszystkim trzeba się cieszyć że ktoś w klubie nie wpadł na pomysł aby podpisać kontrakt z Pumą Ci to dopiero robą paskudztwa (może wyjazdówka Borussi jest znośna).

Kiedyś tyle tu było projektów. Nie ma już na forum rzadnego majstra który zrobiłby w photoshopie kilka projektów z BG itd na tych modelach które są prawdopodobne?
Powód: Nowa myśl
Ostatnio edytowane przez bellic88 : 05.06.2013 o godz. 14:58.
Odpowiedz cytując