|
Makowie nie pokazali nic specjalnego (ani ten lepszy ani ten gorszy). Byłbym bardzo zdziwiony gdyby zainteresowały by się nimi kluby zagraniczne. Ale to byłby nie pierwszy przypadek gdzie zawodnik kopnie dwa razy prosto piłkę i już za granicę chce jechać. Generalnie ja bym ich brał do Wisły ale nie za wielkie pieniądze.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|