Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22884
Stary 05.06.2013, 14:32
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Hehehe jest i reszta bezmózgiego stadka. Zrozumcie chłopaki normalni ludzie albo wierzą że jest coś ważniejszego niż się do syta nażreć, porządnie nawalić i pośmiać się z innych, albo nie i wtedy bez ograniczeń oddają się uciechom doczesności. Niestety istnieje grupa matołów którzy wszystkim chcą narzucić swój najczęściej debilny i autodestrukcyjny punkt widzenia. Tym frustratom przeszkadza że ktoś idzie do kościoła daje na tacę, a najbardziej to że się z tym nie kryje i wyjaśnia dlaczego to robi. Dla prostego komucha to indoktrynacja . Im nikt nie tłumaczy dlaczego, robi co kazali albo .... takie argumenty komuch rozumie. Logiczne argumenty to da niego abstrakcja.
hehe, drozd ty jak zwykle od dupy strony.

kto komu co narzuca? Ja jako nie chodzący, nie życze sobie aby kościół miał na moje działania jakikolwiek wpływ. A dziś jest to niestety standardem. A to invotro, a to jakiś zakaz w handlu w niedziele.

Mnie nie interesuje kto i ile daje na kase, póki daje ze swoich.