Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22882
Stary 05.06.2013, 14:27
Hehehe jest i reszta bezmózgiego stadka. Zrozumcie chłopaki normalni ludzie albo wierzą że jest coś ważniejszego niż się do syta nażreć, porządnie nawalić i pośmiać się z innych, albo nie i wtedy bez ograniczeń oddają się uciechom doczesności. Niestety istnieje grupa matołów którzy wszystkim chcą narzucić swój najczęściej debilny i autodestrukcyjny punkt widzenia. Tym frustratom przeszkadza że ktoś idzie do kościoła daje na tacę, a najbardziej to że się z tym nie kryje i wyjaśnia dlaczego to robi. Dla prostego komucha to indoktrynacja . Im nikt nie tłumaczy dlaczego, robi co kazali albo .... takie argumenty komuch rozumie. Logiczne argumenty to da niego abstrakcja.

Szpen napisał(a):Wyświetl post
Jakby Kościół był neutralny, nikt by się nie czepiał.
Tak tak bo złodziej i okradany zasługują na neutralność . Tylko komuch mógł coś takiego wymyślić
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.06.2013 o godz. 14:41.
Hej Nasz TS !!