Drozd napisał(a):

|
Kościół nikogo do niczego nie zmusza.
|
tutaj sie kolego zagalopowałeś. kościł do niczego nie zmusza? Państwo powinno być oddzielone od kościoła, tak jest napisane. A co robi kościół? Gada w Boże Ciało o lemingach, ciągnie kase z Państwa, narzuca swoja wolę co do invitro itd itd. Jest mnóstwo rpzykładów jak kościół ingeruje w życie osób, które nie są kościołem zainteresowane.
Jakby Kościół był neutralny, nikt by się nie czepiał.