Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22879
Stary 05.06.2013, 13:58
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
OK, niech tą osobą cały czas pracującą w niedzielę będzie właściciel sklepu a nie przymuszany do tego jego pracownik.
Nikt przymuszany nie jest, jak im warunki nie odpowiadają to niech zrezygnują z pracy.

Cytat:
Nie kompromituj sie chłopie z takimi tekstami
Ty się kompromitujesz, bo dalej nie przytoczyłeś żadnego argumentu dlaczego niby zakazać handlu w niedzielę. Cały mój post na czterdzieści zdań ominąłeś...
Cytat:
Powiedz to kobiecie co ma rodzinę to zostaniesz wyśmiany. Otóż w niedzielę ta kobieta chce jechać razem ze swoim mężem i dzieckiem np. na wycieczkę, na odpoczynek. Ty jej proponujesz żeby to zrobiła w poniedziałek. Tylko wiesz, w poniedziałek jej mąż jest w pracy a dziecko w szkole. Jasne już ?
Każda jedna kobieta? Również ta pracująca w tesco?

Otóż zdzwisz się, ale osoby które pracują w handlu, nie jeżdżą sobie na wycieczki co niedzielę, nie dlatego że złych szef ich przymusza. Ale dlatego, że ich nie stać.

W ogóle widzę u ciebie bardzo lewicowe poglądy, proponuje zapisać się do SLD. Oni też za komuny doskonale wiedzieli, kiedy kto i ile chce pracować.
Cytat:
Najwięcej do powiedzenia mają w tym temacie ci co są singlami albo nie pracują w sobotę i niedziele.
Akurat my pracowaliśmy w weekendy.

Co do singli - to właśnie, dlaczego chcesz zrobić wolne ze względu na rodzine i dzieci, skoro bardzo często osoby samotne młlode pracują w handlu? Czemu im często jedyną szansę zdobycia pierwszego doświadczenia chcesz zablkować?

No i powtórze pytanie lewaku: dlaczego handel tylko? Dlaczego nie zakazać działań w święta wszelkiego biznesu? Mój kumpel który jest kucharzem w hotelu, miał jeden dzień, czasem dwa wolnego w tygodniu. Do wyboru do koloru, za wyjątkiem weekendów. A ma żone i dziecko.

W czym dla ciebie jest gorszy od handlowców?
Ddf