Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
paszczak
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23882
Stary 05.06.2013, 13:47
Legenda o legijnym spisku zawsze świetnie się przydaje. Drużyna z największym budżetem i gwiazdami, ze sprzyjającymi sędziami od 7 lat nie zdobyła mistrzostwa. Ciekawe
Kretyński argument o wale na Wiśle. Wały to się robi gwiżdżąc jakiegoś karnego z kapelusza albo wywalając za drugą żółtą za szarpnięcie a nie gdy piłka o metr wychodzi i wiadomo,że będzie afera. Tak jak na Euro Ukraina-Anglia też nikt nie ustawił, tylko gamoń się pomylił co sie zdarza. Zdarzyło akurat raz w sezonie, skoro wszyscy na koronny dowód spisku niczego więcej nie wskazują
W 20 którejś tam kolejce pierwszy szwindel na korzyść Legii...trochę póżno
Co do ankiety C plus to piłkarze ulegają medialnej histerii po prostu. Jest kozioł ofiarny wskazany więc trzeba iść w tym kierunku
Powtarzam. Gdyby Legii sprzyjali sędziowie to mieliby mistrza co roku, a nie co 7 lat z takimi warunkami
Odpowiedz cytując