Kościół normalnym ludziom nie przeszkadza, bo nikogo do niczego nie zmusza. Przeszkadza tylko komuchom bo te debile nie mogą zrozumieć dlaczego ludzie chodzą do kościoła i jeszcze do niego dopłacają. Pustym łbom nie idzie pojąć że ludzie tak sami z siebie, bez nakazu. Stąd te wszystkie brednie którymi się ośmieszasz.
Nie do wszystkich kolego tylko do tych co bredzą jak komuchy, a Ty ze swoją kato, piso, polono i cognito fobią jesteś komuch jak malowany. Przecież się tym szczycisz

.