Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3383
Stary 05.06.2013, 12:54
Obecnie grają z takim:



Wystarczyłoby zmienić tło i kolor czcionki i o wiele lepiej to wygląda:



Ale najlepiej z przodu prezentowałoby się według mnie to logo:



to samo co mają na rękawkach:

Ostatnio edytowane przez heoij : 05.06.2013 o godz. 13:12.
Odpowiedz cytując