Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22877
Stary 05.06.2013, 12:48
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo i co komuchom do tego? Lepiej wrzucić na tacę niż wydać na nikomu niepotrzebną tandetę z hipermarketu. Czy zapłacić za parking.
Tylko ,że w tym przypadku pałeczkę "komucha" przejmują inicjatorzy tych ustaw do spółki z Kościołem ,którzy chcą wszystkim zakazywać , nakazywać co mają robic ze swoim wolnym czasem i czy mogą zrobić zakupy czy nie. Strzelasz do wszystkich "komuchami" na oślep ,czasem sie popatrz do lustra..