Drozd napisał(a):

|
Wiadomo i co komuchom do tego? Lepiej wrzucić na tacę niż wydać na nikomu niepotrzebną tandetę z hipermarketu. Czy zapłacić za parking.
|
Tylko ,że w tym przypadku pałeczkę "komucha" przejmują inicjatorzy tych ustaw do spółki z Kościołem ,którzy chcą wszystkim zakazywać , nakazywać co mają robic ze swoim wolnym czasem i czy mogą zrobić zakupy czy nie. Strzelasz do wszystkich "komuchami" na oślep ,czasem sie popatrz do lustra..