AS82 napisał(a):

|
2. Chodzi o niedziele ,bo w niedziele sie zbiera na tace i chodzi o to ,żeby taca była jak najcięższa.
|
Wiadomo i co komuchom do tego? Lepiej wrzucić na tacę niż wydać na nikomu niepotrzebną tandetę z hipermarketu. Czy zapłacić za parking.
Jest jednak drugie dno, komuchów zawsze kościół uwierał i zrobili by wszystko żeby w niedzielę ludzie na mszę nie chodzili. Stąd ten niedorzeczny zarzut inteligentów z zagrody palikota. Zawsze innym zarzuca się to o czym samemu się myśli. Hipokryzja, filozofia Kalego, zwał jak zwał, ale kompromitują się doszczętnie.