Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22876
Stary 05.06.2013, 12:39
AS82 napisał(a):Wyświetl post
2. Chodzi o niedziele ,bo w niedziele sie zbiera na tace i chodzi o to ,żeby taca była jak najcięższa.
Wiadomo i co komuchom do tego? Lepiej wrzucić na tacę niż wydać na nikomu niepotrzebną tandetę z hipermarketu. Czy zapłacić za parking.

Jest jednak drugie dno, komuchów zawsze kościół uwierał i zrobili by wszystko żeby w niedzielę ludzie na mszę nie chodzili. Stąd ten niedorzeczny zarzut inteligentów z zagrody palikota. Zawsze innym zarzuca się to o czym samemu się myśli. Hipokryzja, filozofia Kalego, zwał jak zwał, ale kompromitują się doszczętnie.
Hej Nasz TS !!