Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 05.06.2013, 12:36
Witam ,rozglądam się za jakąś pracą sezonową, najlepiej przez pośrednictwo zaufanej agencji, niekoniecznie z Krakowa, najchętniej w rejony niemieckojęzyczne ale czytając opinie internautow sporo jest przekrętów i sęk w tym żeby wszystko było dobrze niekoniecznie za ogromne pieniądze.Bardzo dziękuje za ewentualną pomoc wskazówke albo linka polecanej agencji Pozdrawiam !
Za złotówke jesteś k... to za wolność byś mnie sprzedał...

Jebać przerzutów !!
Odpowiedz cytując