Witam ,rozglądam się za jakąś pracą sezonową, najlepiej przez pośrednictwo zaufanej agencji, niekoniecznie z Krakowa, najchętniej w rejony niemieckojęzyczne ale czytając opinie internautow sporo jest przekrętów i sęk w tym żeby wszystko było dobrze niekoniecznie za ogromne pieniądze.Bardzo dziękuje za ewentualną pomoc wskazówke albo linka polecanej agencji

Pozdrawiam !