Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22873
Stary 05.06.2013, 12:01
AS82 napisał(a):Wyświetl post
1. Dlatego ,że żyjemy w kraju ,w którym mamy instytucje Kościoła który sobie skutecznie rości prawa do regulowania życiem społecznym w naszym kraju. Istnieje banda posłów-kundelków ,które aby się podlizać tej instytucji będą wymyslać takie kuriozalne pomysły, nawet wbrew polskim interesom czy w tym wypadku polskiej gospodarce. Jednym z pomysłodawców tej ustawy jest słynny już poseł Jaworski , ten który jako etnolog był prezesem Stoczni Gdańskiej z ramienia PIS , teraz jest przewodniczącym komisji przeciwdziałania ateizacji Polski(widać człowiek orkierstra ) .Często go można usłyszeć na falach Radio Maryja , jak się tam wije jak piskorz przed Rydzykiem ,w zamian za to ,żeby jego imie i nazwisko jak najwiecej razy padało na antenie.
2. Chodzi o niedziele ,bo w niedziele sie zbiera na tace i chodzi o to ,żeby taca była jak najcięższa.
Każdą obsesję można leczyć. Trzymam za Ciebie kciuki!

---

Chciałem Wam obwieścić, że odnieśliśmy wielkie zwycięstwo! Wygraliśmy z globalnym ociepleniem i nie ma tutaj absolutnie żadnego znaczenia, że walczyliśmy z czymś co nie istnieje

http://szczesniak.pl/2407