|
Widzę, że co poniektórych nie opuszcza dobry humor i fantazja. Najpierw był Mila, teraz Wszołek, Przybecki, Pawłowski, Demjan, Piątek, Coulibaly, Boenisch. Nieźle... Sami nakręcacie spiralę i łykacie każdą medialną plotkę, a później będzie płacz i pojazd po Bednarzu, gdy taki Przybecki trafi do Lecha.
@szprotson: taki pojazd mieści się jeszcze w granicach rozsądku.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 05.06.2013 o godz. 11:13.
|