To Tylko Ja - daj sobie spokój. Psujesz im budowanie kolejnej legendy po 2006 roku. Cały pomysł polega na tym, że teraz trochę ponarzekają, a potem w jakimś 2015 roku będą mówić, że "no przecież 2013 śmierdział i się o tym mówiło". A w jakimś 2017 roku 2013 przemieni się już w "mega skandal". Uczciwe są tylko mistrzostwa Wisły Kraków. Chyba, że akurat Iwanowi się wymsknie. A reszta to jeden wielki szwindel.
Lepiej wyluzować i cieszyć się dubletem
