Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23880
Stary 04.06.2013, 22:53
To Tylko Ja - daj sobie spokój. Psujesz im budowanie kolejnej legendy po 2006 roku. Cały pomysł polega na tym, że teraz trochę ponarzekają, a potem w jakimś 2015 roku będą mówić, że "no przecież 2013 śmierdział i się o tym mówiło". A w jakimś 2017 roku 2013 przemieni się już w "mega skandal". Uczciwe są tylko mistrzostwa Wisły Kraków. Chyba, że akurat Iwanowi się wymsknie. A reszta to jeden wielki szwindel.

Lepiej wyluzować i cieszyć się dubletem
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując