Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15348
Stary 04.06.2013, 22:33
Przybecki-brak kasy i pewnie brak zainteresowania ze strony zawodnika
Ogółem sprowadziłbym tego Coulibalego o którym mówicie bo z waszych wyp. podobno dobry , Niklasa Barkrotha-młody perspektywiczny,widziałem go w akcji, szybki napastnik,Lian Ramsay- ale nie ramsey tylko ramsay,
Lewy Skrzydłowy 25 lat z Australii, bardzo dobry technicznie, uważam że dobra alternatywa Meliksona,oczywiście marzyłbym se Maków ale wiem też że Wisła ich chce, no i wiadomo że taki przybecki wszołek czy olkowski to by fajnie było jakby przyszli ale to raczej nierealne bo oni albo zostaną w swoich klubach, albo odejdą do zagłębia które buduje potęgę albo pójdą na zachód gdzie się skończą.
Powód: Pozjadało się troche
Ostatnio edytowane przez huberix : 04.06.2013 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując