|
WISLAZWE, o Makach wiem bo rozmawiałem z masażystą Wisły, ma też własny gabinet. Mówił że taki temat się pojawił. Zubas chyba,CHYBA nie spadł bo był CHYBA tylko wyp. do Gieksy ale nie wiem do końca.
Co do Demjana trudno stwierdzić , zresztą po Brożku mamy i będziemy mieli problemy z napastnikami.
|