|
Pamiętajmy,że teraz w lecie przyjdzie z 5 zawodników, trzeba ich też umotywować że grają w wielkim klubie, że przybyli odbudować potęgę itd.
Smuda może już troche za stary na trenera jeśli chodzi o jego um. ale każe zawodnikom walczyć i biegać a to na początek wystarczy . Smuda przynajmniej dobrze szkoli kondycyjnie, bo właśnie kondychy naszym piłkarzom brakowało najbardziej. Najpierw zobaczmy co będzie robił Smuda , potem osądzimy a za ostatni spadek go nie oceniajmy bo może on tak niemiecki umie że co innego myśli a co innego mówi.
|