Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
3374
04.06.2013, 21:16
Ogólnie moim zdaniem Adidas nieźle sobie poleciaj w ...klocki tak z Wisłą jak i z Ległą. Jeden strój na dwa sezony... Chyba że kluby się zgodziły na to bo wyszło taniej... Ciekawe czy teraz nowa koszulka też będzie na dwa sezony. Ogólnie patrząc na nowe stroje adidasa na footballshirtculture to często powtarzają się powyższe wzory.
Moim zdaniem ładne stroje adidasa to np takie
Chelsea też ma dość spoko stroje ale niestety faktura materiału jest w pionowe paski
bellic88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bellic88
Znajdź inne posty napisane przez bellic88