emj10 napisał(a):

|
Fornalik pewnie do jesieni nie dotrwa, więc trzeba powoli szukać następcy. Z krajowych nazwisk pozostaje Skorża, który to z tylnego siedzenia prowadził reprezentację Janasa. Jeśli chodzi o opcje zagraniczne to postawiłbym na szkołę niemiecką, która powinna pasować do materiału ludzkiego jaki posiadamy.
|
Też tak sądzę, bo nasze szanse na Mundial (z taką grą) zostaną pogrzebane w najbliższy piątek w Kiszyniowie.