Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8204
Stary 04.06.2013, 20:59
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Fornalik pewnie do jesieni nie dotrwa, więc trzeba powoli szukać następcy. Z krajowych nazwisk pozostaje Skorża, który to z tylnego siedzenia prowadził reprezentację Janasa. Jeśli chodzi o opcje zagraniczne to postawiłbym na szkołę niemiecką, która powinna pasować do materiału ludzkiego jaki posiadamy.
Też tak sądzę, bo nasze szanse na Mundial (z taką grą) zostaną pogrzebane w najbliższy piątek w Kiszyniowie.
Odpowiedz cytując