|
Fornalik pewnie do jesieni nie dotrwa, więc trzeba powoli szukać następcy. Z krajowych nazwisk pozostaje Skorża, który to z tylnego siedzenia prowadził reprezentację Janasa. Jeśli chodzi o opcje zagraniczne to postawiłbym na szkołę niemiecką, która powinna pasować do materiału ludzkiego jaki posiadamy.
|