Revolver napisał(a):

No i ten wiek...31 lat, szokujące. Facet jest praktycznie jedną nogą w grobie.
|
no już ma praktycznie 32 lata ten Coulibaly,problemem są zbyt wysokie ceny na młodych zdolnych Polaków (Stępiński czy w zimie Milik, albo 2 lata temu Sobiech).Dziś pewnie kosmiczne jak na nasze możliwości są kwoty jakie trzeba płcić za Przybeckiego,Wszołka czy Pawłowskiego z Widzewa.Za frko też i Maków z Bełchatowa sie nie ściagnie bo pewnie 700 tyś € trzeba już dać ze Mateusza.
Bardzo solidnie na lewej obronie prezentuje sie Kosznik z Bełchatowa, za free nikogo lepszego sie z zagranicy nie ściagnie uważam