X-Ray napisał(a):

|
W tym strzelił: Lechii, Widzewowi, GKS'owi i Górnikowi dwie. Powalający przeciwnicy.
|
Jeeez. Chodzi o to, że klub mu się posypał i jest do wzięcia za darmo. I nie po to żeby prowadzić Wisłę do wielkich sukcesów, tylko żeby uzupełnić skład. Bo na dzisiaj, to napastnika w zespole nie ma właściwie żadnego.
X-Ray napisał(a):

|
Jesteś przeciętniakiem i przyjście króla strzelców ligi, odbierałbym jako wielki sukces.
|
To dawać Piechnę. ;D
Trudno rozmawiać o realnych celach transferowych, skoro tak naprawde nie wiadomo jak WIsła stoi finansowo. Znaczy są sprzeczne sygnały. :/