Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63078
Stary 04.06.2013, 19:59
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
W tym strzelił: Lechii, Widzewowi, GKS'owi i Górnikowi dwie. Powalający przeciwnicy.
Jeeez. Chodzi o to, że klub mu się posypał i jest do wzięcia za darmo. I nie po to żeby prowadzić Wisłę do wielkich sukcesów, tylko żeby uzupełnić skład. Bo na dzisiaj, to napastnika w zespole nie ma właściwie żadnego.

X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Jesteś przeciętniakiem i przyjście króla strzelców ligi, odbierałbym jako wielki sukces.
To dawać Piechnę. ;D

Trudno rozmawiać o realnych celach transferowych, skoro tak naprawde nie wiadomo jak WIsła stoi finansowo. Znaczy są sprzeczne sygnały. :/
Odpowiedz cytując