|
Małek - Wałek jak zwykle. Z tego co pamiętam kiedyś Jaga z Polonią odmówiły wyjścia na mecz jeżeli będzie im sędziował któryś z naszych ligowych geniuszy gwizdka (nie pamiętam kto). Może my tez powinniśmy się zastanowić nad czymś takim, gdy następnym razem do sędziowania naszego meczu zostanie wyznaczony ten przekręciarz?
|