Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8195
Stary 04.06.2013, 19:00
Dzisiaj podobno grają w Kauflandzie.

Cytat:
Kłopot w tym, że mecz reprezentacji nie działa na mieszkańców jak magnes. Wręcz przeciwnie. Jeszcze wczoraj w kasach było ponad 6,5 tys. biletów i wszystko wskazuje na to, że nie uda się zapełnić 15-tysięcznego stadionu. Być może wejściówki będzie można kupić w kasach tuż przed meczem. Kosztują 75 i 90 zł.
widać że grają u żyda
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując