Dzisiaj podobno grają w Kauflandzie.
Cytat:
|
Kłopot w tym, że mecz reprezentacji nie działa na mieszkańców jak magnes. Wręcz przeciwnie. Jeszcze wczoraj w kasach było ponad 6,5 tys. biletów i wszystko wskazuje na to, że nie uda się zapełnić 15-tysięcznego stadionu. Być może wejściówki będzie można kupić w kasach tuż przed meczem. Kosztują 75 i 90 zł.
|
widać że grają u żyda
