No, no!
Jestem zadowolony wielce!
Tym bardziej, że bodajże w edycji 10 wystartowałem pierwszy raz. Ale jak do tej pory nie było takiej rundy żebym oddał typy na wszystkie mecze.
Tym razem po raz pierwszy tak właśnie się stało - nie przegapiłem żadnego spotkania.
I tak naprawdę jeśli się nie mylę to nie wygrywając żadnej kolejki wygrałem generalkę
Wystarczyło do tego regularne, równe typowanie!
Gratulację wszystkim, którzy bawili się w tej edycji - szczególnie osobom, które zajęły miejsca na podium. Do końca było ciekawie!
Pozdrowienia!
