Wyświetl pojedynczy post
Lord of WC
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#913
Stary 04.06.2013, 18:49
No, no!

Jestem zadowolony wielce!

Tym bardziej, że bodajże w edycji 10 wystartowałem pierwszy raz. Ale jak do tej pory nie było takiej rundy żebym oddał typy na wszystkie mecze.
Tym razem po raz pierwszy tak właśnie się stało - nie przegapiłem żadnego spotkania.
I tak naprawdę jeśli się nie mylę to nie wygrywając żadnej kolejki wygrałem generalkę

Wystarczyło do tego regularne, równe typowanie!
Gratulację wszystkim, którzy bawili się w tej edycji - szczególnie osobom, które zajęły miejsca na podium. Do końca było ciekawie!

Pozdrowienia!
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
Odpowiedz cytując