Galonek napisał(a):

AntyMod, co do wymienionych przez ciebie piłkarzy:
1. Łukasiewicz nie jest prawym obrońcą.
2.Choto kończy karierę.
3.Ukah - tragiczna runda za nim, gra Jagi w obronie to farsa.
4. Szukała - poza naszym zasięgiem finansowym.
5. Pawłowski - nie stać nas na niego, on sam nie chce do nas przyjść. Nie jest wart pieniędzy, o których się mówi w jego kontekście.
6. Elsner - był już u nas na testach. Skoro wtedy go nie chcieli, to myślisz, że teraz się skuszą? Poza tym, niepotrzebne nam są kwasy w drużynie, a on lubi takowe stwarzać.
7. Martins Ekwueme - to on jeszcze jest piłkarzem?
8. Jakub Wilk - atrapa piłkarza.
9. Gołębiewski - słaby piłkarz i jak ktoś już tu na forum wspomniał, niezbyt życzliwie nastawiony do Wisły.
Ze wskazanych przez ciebie piłkarzy jedynie Przybecki, Zubas, Piątek i Demjan naprawdę przydaliby się Wiśle, z tym że dwóch ostatnich tylko w sytuacji, gdy przymkniemy oko na ich wiek.
|
ty wiesz co piszesz

ja nie biore, zeby takie idiotyzmy wypisywac ....kurna, co za ludzie ...masakra
