Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15342
Stary 04.06.2013, 17:16
Galonek napisał(a):Wyświetl post
AntyMod, co do wymienionych przez ciebie piłkarzy:

1. Łukasiewicz nie jest prawym obrońcą.
2.Choto kończy karierę.
3.Ukah - tragiczna runda za nim, gra Jagi w obronie to farsa.
4. Szukała - poza naszym zasięgiem finansowym.
5. Pawłowski - nie stać nas na niego, on sam nie chce do nas przyjść. Nie jest wart pieniędzy, o których się mówi w jego kontekście.
6. Elsner - był już u nas na testach. Skoro wtedy go nie chcieli, to myślisz, że teraz się skuszą? Poza tym, niepotrzebne nam są kwasy w drużynie, a on lubi takowe stwarzać.
7. Martins Ekwueme - to on jeszcze jest piłkarzem?
8. Jakub Wilk - atrapa piłkarza.
9. Gołębiewski - słaby piłkarz i jak ktoś już tu na forum wspomniał, niezbyt życzliwie nastawiony do Wisły.

Ze wskazanych przez ciebie piłkarzy jedynie Przybecki, Zubas, Piątek i Demjan naprawdę przydaliby się Wiśle, z tym że dwóch ostatnich tylko w sytuacji, gdy przymkniemy oko na ich wiek.

ty wiesz co piszesz ja nie biore, zeby takie idiotyzmy wypisywac ....kurna, co za ludzie ...masakra
Odpowiedz cytując