Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63073
Stary 04.06.2013, 15:38
borys napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzasz, blędy WLASCICIELA(co ja sugerowałem).
A potem pytasz czy Basałaj i Holendrzy mi płacą za to, że wskazałem innego niż oni winowajce.

W miejsce "Holendzry i Basałaj" można wpisać dziesiatki innych rzeczy, które zostały zaniecha lub spartaczone, bo np. ktoś tam dostał za dużo wolności i okazał się slabym fachowcem. To się nazywa zły dobór kadr.

Konkretnie co do Basałaja i Holendrów to wlasciciel narzucił plan ala rosyjska ruletka: LM teraz albo nigdy. I plan nie wypalił. A nikt przeciez z klubu nie powie, Prezes sie pomylił....
źle mnie zrozumiałes najwidoczniej

ja wyliczyłem na szybko pare plusów i minusów osoby ....od której wszystko zalezy i bez wiedzy której nie dzieje sie nic
a pytanie o zapłate przeciez było do wolfyego jak sam widzisz/czytasz
to było pomiedzy wierszami ale On wiedział ze to do niego ;]
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując