|
Adamo Coulibaly to w cale nie jest zła opcja. Zawodnik który od kilku sezonów regularnie trafia do siatki(ok. 15 bramek na sezon w lidze) przyda nam się. Myślę, że to może być lepsza opcja od Demjana. Demjan miał dobry jeden sezon, a Coulibaly kilka sezonów pod rząd.
Poza tym nie toleruję również opcji Coulibaly + Demjan. Jeśli już brać to tylko jednego z nich, ponieważ obydwaj mają ponad 30 lat. Jako drugiego napastnika TRZEBA ściągnąć kogoś młodszego. Ja bym preferował Macieja Jankowskiego. Wiem, że bramek jeszcze nie strzela zbyt wiele, ale to jest inny typ gracza. U nas mógłby wypalić, bo Wisła musi grać częściej piłką, a jest to zawodnik dobrze wyszkolony technicznie, szybki. Myślę, że byłoby to dobre uzupełnienie dla kogoś z pary Coulibaly/Demjan.
|