Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63071
Stary 04.06.2013, 15:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
e2: wolfy nazywaj rzeczy po imieniu. Nasza działąlność tzn ?
Choćby zacytowany fragment o holendrach.
Źli Holendrzy zadłużyli Wisłę, postanowili (wbrew wcześniejszym planom i zapowiedziom) zrobić skok na LM emerytami sprowadzonymi za darmo lub za drobne (mniejsza o to, że prawie się im udało). Oczywiście - bez wiedzy i zgody Cupiała.

No i teraz biedny Jacuś musi po nich sprzątać. Z pomocą Franka "za pół ceny Ci to zrobię".

Zapytam wprost - trzyma się to kupy? Czy może jest to rozpaczliwe trzymanie się wcześniej napisanych bzdur po to tylko, żeby nie przyznać się przed sobą samym, że dało się zmanipulować?

Jeżeli Jacuś po kimś może sprzątać, to po sobie (Probierz, szrot sprowadzony za obu kadencji) i Cupiale (wiadomo). I bądźmy szczerzy - bardzo słabo mu to wychodzi...
Chyba, że wygaśnięcie kontraktów kilku zawodników uznać za sukces - wtedy proszę bardzo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2013 o godz. 15:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując