szprotson napisał(a):

Potwierdzasz, blędy WLASCICIELA(co ja sugerowałem).
A potem pytasz czy Basałaj i Holendrzy mi płacą za to, że wskazałem innego niż oni winowajce.
W miejsce "Holendzry i Basałaj" można wpisać dziesiatki innych rzeczy, które zostały zaniecha lub spartaczone, bo np. ktoś tam dostał za dużo wolności i okazał się slabym fachowcem. To się nazywa zły dobór kadr.
Konkretnie co do Basałaja i Holendrów to wlasciciel narzucił plan ala rosyjska ruletka: LM teraz albo nigdy. I plan nie wypalił. A nikt przeciez z klubu nie powie, Prezes sie pomylił....