X-Ray napisał(a):

|
Ty chyba zwariowałeś, to może jeszcze Grzelczaka do tego?
|
Gołębiewski zagrał 1400 minut i strzelił 5 bramek (Grzelczak 1); głównie właśnie wchodząc z ławki.
Po prostu myślę, że nie byłby drogi w utrzymaniu, a coś tam strzelić potrafi i rola zmiennika nie jest mu obca.
