Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63063
Stary 04.06.2013, 14:41
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Osobiscie nie przepadam za klocami typu Kulibali, łatwo odciąć im prąd - ale napisalem - JEŚLI chcemy takiego sprowadzić, to musimy mu dostarczyć dostarczycieli - min. dwóch asystentów.
Tak szczerze - proponuję zacząć się martwić jak już z nim podpiszemy. IMHO max na co stać Bednarza to wspomniany Grzelczak, ewentualnie jakiś nielegalny imigrant z Kongo starający się o prawo stałego pobytu.

Nie zdziwię się też, jak przyjdzie koleś który strzelił dwa gole w czwartej Bundeslidze, ma 32 lata i ma się u nas odbudować. O - to byłby transfer w stylu Bednarza.

Ktoś kto strzelił w ostatnim sezonie więcej niż dziesięć goli na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w miarę poważnej lidze? Panowie, zejdźcie na ziemię...

szprotson napisał(a):Wyświetl post
E: uderz w stół a nożyce sie odezwa. Oni Ci płacili czy wtf ?
Raczej "wtf", bo trudno inaczej podsumować waszą z hunterem działalność tutaj.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2013 o godz. 14:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując