Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

|
Osobiscie nie przepadam za klocami typu Kulibali, łatwo odciąć im prąd - ale napisalem - JEŚLI chcemy takiego sprowadzić, to musimy mu dostarczyć dostarczycieli - min. dwóch asystentów.
|
Tak szczerze - proponuję zacząć się martwić jak już z nim podpiszemy. IMHO max na co stać Bednarza to wspomniany Grzelczak, ewentualnie jakiś nielegalny imigrant z Kongo starający się o prawo stałego pobytu.
Nie zdziwię się też, jak przyjdzie koleś który strzelił dwa gole w czwartej Bundeslidze, ma 32 lata i ma się u nas odbudować. O - to byłby transfer w stylu Bednarza.
Ktoś kto strzelił w ostatnim sezonie więcej niż dziesięć goli na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w miarę poważnej lidze? Panowie, zejdźcie na ziemię...
szprotson napisał(a):

|
E: uderz w stół a nożyce sie odezwa. Oni Ci płacili czy wtf ?
|
Raczej "wtf", bo trudno inaczej podsumować waszą z hunterem działalność tutaj.