Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 04.06.2013, 14:41
Siema
"Mam taki dziwny problem.
Po włożeniu karty do Iphona 4 włącza mi sie konfiguracja. Na początku jest wybór języka i takie tam, po czym dochodzę do "Ustawień wi-fi". Problem tkwi w tym że ja nie mam w domu routera, w laptopie korzystam z modemu. W Iphonie nie da się połączyć z żadną z sieci, co wiąże się z tym że nie mogę dokończyć tej konfiguracji(?), bo nie da się przejść dalej. I teraz czy można to jakoś "obejść"?"

Pomożecie ?
Powód: Już zrobione.Pojebany telefon
Ostatnio edytowane przez Pan_Wątrobian : 05.06.2013 o godz. 05:20.
Odpowiedz cytując