Siema
"Mam taki dziwny problem.
Po włożeniu karty do Iphona 4 włącza mi sie konfiguracja. Na początku jest wybór języka i takie tam, po czym dochodzę do "Ustawień wi-fi". Problem tkwi w tym że ja nie mam w domu routera, w laptopie korzystam z modemu. W Iphonie nie da się połączyć z żadną z sieci, co wiąże się z tym że nie mogę dokończyć tej konfiguracji(?), bo nie da się przejść dalej. I teraz czy można to jakoś "obejść"?"
Pomożecie ?
