Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63060
Stary 04.06.2013, 14:25
hunter napisał(a):Wyświetl post
I nie będę wchodził z Tobą w polemikę, ale odpowiem w tym samym tonie. Wisła tonie w finansowym bagnie przez Twoich ukochanych Holendrów i Basałaja, którzy zostawili po sobie taki smród i syf, że odzwierciedlenie tego mamy w dwóch ostatnich sezonach.
A przynajmniej tak brzmi formułka, pozwalająca niektórym fanom Łysego spać spokojniej. No wiesz, to całe: "odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków"...
Formułka wielokrotnie już podważana, ale co tam - są kolesie którzy jeszcze do niedawna próbowali szydzić z Petrescu czy wierzyli w gole Sikorskiego. Prościej: są ludzie i taborety.

Ale ty swoim tekstem o Kwieku podniosłeś mimo wszystko poprzeczkę. Nikt Łysej Pały nie skrytykował, wątpię żeby wielu adoratorów wątpliwego talentu Kwieka się znalazło (średniak, mógłby się przydać, ale gry w żaden sposób by nie odmnienił) - a Ty się uaktywniasz. Niepokojące

szprotson napisał(a):Wyświetl post
hunter NIEEEEEEE. nie zaczynaj tematu Holendrów bo zaraz Ci wyskoczą z "najlepszym wynikiem w pucharach"
a długów to narobił Bednarz
Wow. Widzę, że merytorycznie trzymasz stały poziom.
To się właśnie liczy - równa forma. Ja u Sikorskiego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2013 o godz. 14:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując