hunter NIEEEEEEE. nie zaczynaj tematu Holendrów bo zaraz Ci wyskoczą z "najlepszym wynikiem w pucharach"
a długów to narobił Bednarz
p.s. "Chcemy skutecznego napastnika to musimy mu godnie dogrywać piłki"
Jak był Melikson to jakos ....a nie bylismy skuteczni...
Nam nie potrzeba skutecznego napastnika jak ktoś napisał, tylko napastnika który bedzie potrafił sam wygrać mecz.