To że nie będę w każdym poście pisał, że Bednarz to "łysy ...., legionista" itp. itd. nie oznacza że pałam do niego wielką sympatią. Pisałem wielokrotnie i napiszę raz jeszcze - Bednarz nie był i nie jest idealny, ale nie jest też taki zły jak wielu z Was tutaj to obwieszcza światu.
I nie będę wchodził z Tobą w polemikę, ale odpowiem w tym samym tonie. Wisła tonie w finansowym bagnie przez Twoich ukochanych Holendrów i Basałaja, którzy zostawili po sobie taki smród i syf, że odzwierciedlenie tego mamy w dwóch ostatnich sezonach.