Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63056
Stary 04.06.2013, 14:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post


O Kwieka!?



Idź się przewietrz, bo z miłości do Łysego Legionisty już Ci odwala.
To że nie będę w każdym poście pisał, że Bednarz to "łysy ...., legionista" itp. itd. nie oznacza że pałam do niego wielką sympatią. Pisałem wielokrotnie i napiszę raz jeszcze - Bednarz nie był i nie jest idealny, ale nie jest też taki zły jak wielu z Was tutaj to obwieszcza światu.

I nie będę wchodził z Tobą w polemikę, ale odpowiem w tym samym tonie. Wisła tonie w finansowym bagnie przez Twoich ukochanych Holendrów i Basałaja, którzy zostawili po sobie taki smród i syf, że odzwierciedlenie tego mamy w dwóch ostatnich sezonach.
Odpowiedz cytując