marcin_częstochowa napisał(a):

Demjan w Wiśle to jakieś nieporozumienie. :/
A skoro mowa o finansach to chyba nie może być aż tak źle skoro na celowniku jest król strzelców ligi węgierskiej.
Jak Genkov zostaje, to na zmiennika bym widział Gołębiewskiego
Tylko jak pozbyć się Bogusia? ;D
BTW, Sarki dostał propozycję 3-letniego kontraktu, ciekawe czy się skusi.
|
Ty chyba zwariowałeś, to może jeszcze Grzelczaka do tego?