Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63050
Stary 04.06.2013, 13:02
marcin_częstochowa napisał(a):Wyświetl post
Demjan w Wiśle to jakieś nieporozumienie. :/
A skoro mowa o finansach to chyba nie może być aż tak źle skoro na celowniku jest król strzelców ligi węgierskiej.
Jak Genkov zostaje, to na zmiennika bym widział Gołębiewskiego

Tylko jak pozbyć się Bogusia? ;D

BTW, Sarki dostał propozycję 3-letniego kontraktu, ciekawe czy się skusi.
Ty chyba zwariowałeś, to może jeszcze Grzelczaka do tego?
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując