hunter napisał(a):

Kwiek w Lubinie.
Pewnie kilka osób zaraz wyleje na głowę "Łysego" kubeł pomyj.
Czas start!
|
O Kwieka!?
Idź się przewietrz, bo z miłości do Łysego Legionisty już Ci odwala.
Arked napisał(a):

|
Coulibalego tak, Demjana nie.
|
Jasne. Koleś którego nikt nie widział na oczy i strzela w innej lidze jest na pewno lepszy.