Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63047
Stary 04.06.2013, 12:12
Przypuszczam, że Nas też stac na zaoferowanie Francuzowi 300 tys Euro za sezon; zwolniły sie przecież środki z bardzo wysokich kontraktów Jaliensa, Pareiki i Ilieva.

Chcemy skutecznego, "darmowego" napastnika to musimy mu godnie zapłacić
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując