hubert.fan napisał(a):

W takim samym modelu grają piłkarze Celty Vigo:
|
]
Aberdeen tak samo ...

Tak jak wcześniej pisałem, sporo zespołów dostało ten model, chociaż jeśli mam być szczery za pięknie to nie wygląda, a logo adidasa na środku było także w innych ładniejszych modelach
Już lepszy byłby np taki model:
Z kołnierzykiem te chyba byłyby lepsze od tych co mamy teraz ...
