Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3367
Stary 04.06.2013, 10:50
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
W takim samym modelu grają piłkarze Celty Vigo:

]
Aberdeen tak samo ...

Tak jak wcześniej pisałem, sporo zespołów dostało ten model, chociaż jeśli mam być szczery za pięknie to nie wygląda, a logo adidasa na środku było także w innych ładniejszych modelach
Już lepszy byłby np taki model:


Z kołnierzykiem te chyba byłyby lepsze od tych co mamy teraz ...
Odpowiedz cytując