Baala napisał(a):

Generalnie to ja bym dał taki ranking najsłabszych mistrzów (21-wiek):
1. Śląsk (już napisałem czemu) / Wisła rok wcześniej
2. Zagłębie (nie zapomne jak byli posrani z nami mimo naszego słabego sezonu i sędzia robił wszystko by tylko przeciw nim karnego nie dać)
3. Podejrzana Legia Wdowczyka, gdzie w niektórych meczach działy się cuda niewidy. Mecz z Koroną (2-2) czy wygrywanie w najważniejszej fazie rozgrywek meczy po 1-0
|
Wisła była równie słabym mistrzem. Fakt, że w pucharach udało się uciułać wynik ponad stan zaciemnia prawdziwy obraz sytuacji. W następnym sezonie od pierwszej do ostatniej kolejki graliśmy żenującą piłkę, strzelając bramki raz na ruski rok. Byliśmy równie słabym mistrzem jak Śląsk i dużo słabszym niż Legia teraz, która zdobyła bardzo przyzwoite mistrzostwo (można się tylko przyczepić do skuteczności).