Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15338
Stary 04.06.2013, 10:06
Wy te ustawienia to bierzecie na podstawie podoba mi sie czy przydałby się.

Bo jak widzę Brozia to sie zastanawiam, na cholerę on nam. DZiury w składzie w pomocy i w ataku, a my mamy sprowadzać prawego obrońcę gdzie jest Jovanovic/Stolarski, którzy na przyszły sezon na ligę powinni styknąć.

To samo z tym Michalskim, po cholerę on nam jak my z młodych stoperów mamy Nalepe, Urygę i Czekaja, to po co nam czwarty młody stoper?

Piątka byłoby mi szkoda bo to jedyny ligowiec którego widziałbym w składzie Wisły na środku pomocy. Wystarczy przejrzeć co mówią inni piłkarze, że to najbardziej niedoceniany piłkarz w Polsce.
Odpowiedz cytując