|
Wy te ustawienia to bierzecie na podstawie podoba mi sie czy przydałby się.
Bo jak widzę Brozia to sie zastanawiam, na cholerę on nam. DZiury w składzie w pomocy i w ataku, a my mamy sprowadzać prawego obrońcę gdzie jest Jovanovic/Stolarski, którzy na przyszły sezon na ligę powinni styknąć.
To samo z tym Michalskim, po cholerę on nam jak my z młodych stoperów mamy Nalepe, Urygę i Czekaja, to po co nam czwarty młody stoper?
Piątka byłoby mi szkoda bo to jedyny ligowiec którego widziałbym w składzie Wisły na środku pomocy. Wystarczy przejrzeć co mówią inni piłkarze, że to najbardziej niedoceniany piłkarz w Polsce.
|