|
mistrzostwa, puchary w Polsce nic nie znaczą.
Drużyny Smudy potrafiły wygrywac tylko zadziornością i bieganiem i jednym do znudzenia powtarzanym schematem taktycznym.
Kiedy na przeciwko stawała średnio taktycznie przygotowana drużyna ekupy Smudy zbierały bęcki. No chyba, że przypadkiem coś wpadło.
W polskie lidze nawet dzisiaj Smuda jest w stanie z Wisła (wzmocnioną) zdobyć mistrzostwo. I potem w Europie odpaść z pastuchami.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|