Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#599
Stary 04.06.2013, 10:06
mistrzostwa, puchary w Polsce nic nie znaczą.
Drużyny Smudy potrafiły wygrywac tylko zadziornością i bieganiem i jednym do znudzenia powtarzanym schematem taktycznym.
Kiedy na przeciwko stawała średnio taktycznie przygotowana drużyna ekupy Smudy zbierały bęcki. No chyba, że przypadkiem coś wpadło.
W polskie lidze nawet dzisiaj Smuda jest w stanie z Wisła (wzmocnioną) zdobyć mistrzostwo. I potem w Europie odpaść z pastuchami.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując