|
Michalskiego z Bełchatowa może? 18 lat, już pół sezonu rozegrane, 2 bramki... Jak na obrońce nie jest źle. Wiem, że raz czy dwa został objechany jak dziecko, ale w sumie przez drugą część sezonu obrona GKSu to był niemalże monolit....
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|